І одразу став улюбленим місцем відпочинку малечі і родин.

Ще б пак! Казкова споруда має чотири поверхи ігрового простору, а на п’ятому – піцерія зі смачною їжею.

Творці «Чубі Буму» порахували, що за рік роботи у центрівідпочили понад 200 тисяч гостей! Діти і їх батьки відсвяткували майже 4700 днів народжень, на яких з’їли більш ніж п’ять тонн солодких тортів!

Тож чому «Чубі Бум» став найкращим місцем відпочинку прикарпатців і навіть гостей з інших областей?

Цей комплекс продуманий до дрібниць, аби тут можна було набратися класних емоцій та активно і безпечно відпочити всією родиною. Саме цікаве сімейне дозвілля, для батьків і дітей – основне завдання команди «Чубі Буму».

На першому поверсі – величезна батутна зона на 200 м2, де настрибатися досхочу можуть і діти, і їх батьки.

Другий поверх – для найменших відвідувачів до шести років. У затишній обстановці дітки можуть блукати лабіринтами та кататися на гірках, пізнавати світ і себе за допомогою розвиваючих екозабавок. А ще тут зручна відпочинкова зона для батьків, пеленальна кімната та ігрові атракціони.

Для дітей від 6 років на третьому поверсі розташувався крутий мотузковий парк! У спеціальному спорядженні відчайдухи можуть випробувати свою вправність у подоланні різноманітних перешкод. До слова, невдовзі цей парк отримає ще більше цікавинок і буде дуже схожим на джунглі – з їх екзотикою і навіть екстримом.

Не менш цікаві розваги на четвертому поверсі. Окрім великого лабіринту, тут розташувалася зона для катання на гіроборді. Вона настільки сподобалася відвідувачам, що вже незабаром буде майже вдвічі розширена. Також «Чубі Бум» пропонує зануритися у світ віртуальної реальності, а на іграх приставок Play Station перевірити кмітливість.

Окрім інших атракціонів і розваг (уроки малювання чи конструювання, аквагрим тощо), родзинкою «Чубі Буму» є ліфтова павутина – унікальний лабіринт, по якому можна дістатися з першого на п’ятий поверх, рухаючись лише на мотузках!

Перепочити від забав варто під час перекусу. Замовляють смачну їжу на п’ятому поверсі, де є піца, салати, картопляні і м’ясні страви та звісно ж десерти. Для зручності, на кожному поверсі є кімнатки для святкувань урочистих подій. А ще є обладнання зі смачнючим морозивом, апарат для поп-корну і кавова машина – спеціально для батьків.

Окремо варто наголосити на безпеці та чистоті закладу. У «Чубі Бум» не зайдуть постронні люди, а дітки не вийдуть без відома батьків – тут працює спеціальна пропускна система. Свої речі можна залишити у камерах схову. Розпашілих після веселощів дітей можна «підсушити» за допомогою фенів – дрібниця, але приємно. Особлива увага команди закладу до туалетів – за їх чистотою стежать постійно, перед входом є змінне взуття (як відомо, по всій території «Чубі Буму» ходять без нього).

Зараз у закладі готуються до відзначення першого дня народження. 14 квітня тут відбудеться урочисте святкування з безліччю сюрпризів, розіграшів та подарунків. За анонсами стежте тут – https://www.facebook.com/chubiboom/

Тож завітайте у територію розваг «Чубі Бум», де вам завжди раді, за адресою:

Івано-Франківськ вул. Південний бульвар, 36в